(English) Patient Flow Management System

(English) Patient Flow Management System

Leider ist der Eintrag nur auf الإنجليزية الأمريكية verfügbar. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Flow’daki klinik göstergeler bakım gereksinimlerinin göz ardı edilmemesini sağlar. Ek olarak, verilerin gerçek zamanlı yayılması, ekiplerin daha etkin planlamalarını ve hastalar için daha güvenli ve daha verimli bir deneyim sunmalarını sağlar. Akış, hastane genelinde iletişim ve üretkenlikteki iyileşmeleri teşvik etmeye yardımcı olur. Yenilikçi hasta akış çözümü, yatak kapasitesini en üst düzeye çıkarır, zaman kazandırır ve bakım işlemlerinde duruş süresini azaltır. Faydaların kombinasyonu, ekiplerin birlikte çalışması için ortak bir ortam yaratılmasına yardımcı olur ve güvenli ve etkili hasta bakımı sağlama konusunda yetkilendirilir.

Ürünlerimiz, çok çekirdekli bir akademik sağlık sisteminde hasta akışını yönetmek için yenilikçi bir yaklaşımı, sistem genelinde hasta bakımı için çeşitli hizmetleri, arz ve talepleri yöneten, merkezi bir Hasta Akışı Yönetim Merkezi’ni içermektedir. Yatak yönetimi kontrolü 3 kampüste merkezileştirilmiştir ve yatak yönetimi, vaka yönetimi, çevre hizmetleri, hasta taşımacılığı, ambulans ve helikopter teslimatı ve bir transfer merkezi dahil olmak üzere kilit hizmetler entegre edilmiştir. Yoğun bakım hemşireleri, 24 saat boyunca hasta yerleştirme ve sağlık müdürleri ekleyerek tek bir teknoloji platformunu başlattı.

Hemşire yöneticileri ve ücret hemşireleri ile günlük yatak toplantıları eylem planları yürütmektedir. Bu makalede, acil serviste ilk yıl çalışmasında acil gelişmeler bildirilmiştir. Acil servis binası, ambulans yönlendirme, transfer hacminde büyüme, kayıp transfer kaybı, yatma ve yatak geri dönüş sürelerinde azalma. Yazarlar, hizmetlerini entegre eden ve yatak yönetimini bu kadar kapsamlı bir şekilde merkezileştiren ilk kurum olduğuna inanmaktadır. Flow Management System, dünyadaki yüzlerce hastanede, devlette ve diğer kamu kurumlarında, finans kurumlarında, perakende satış mağazalarında ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Her yıl 60.000’den fazla kurulum ve 50 ülkede 3 milyardan fazla insan sistemi kullanıyor. Burada gösterilen bileşenlerden birkaçı sadece temel unsurlardır

, ancak Qmagic, mevcut tüm sıralama problemlerinizi, hastalarınızı, çalışanlarınızı ve dağınızı daha verimli bir şekilde çözmeniz için özel olarak tasarlanmış bir yazılım paketidir. Sağlık kurumunun yönetimi için faydalı bilgiler. İlk yılda önemli tasarruflar sağlanacaktır.

Dokunmatik ekran kioskları hasta akış yönetim sisteminin kalbidir. Sağlık kurumunun müşteriyle ilk temasını sağlar. Randevu alarak veya randevu olmadan varışta sizi uygun giriş prosedürüne yönlendirirler. PC gerekmez. Bir hastanın ihtiyaç duyduğu tüm birimler programlanır. İkili mesaj panosu hasta gösterim işleminin ikinci kısmıdır ve gerektiği kadar ünite içerebilir. Büyük Qmagic monitörleri hastalara ve personele hayati bilgileri sürekli olarak günceller ve sağlar; ayrıca, hastanelerde veya kurumlarda ödenen diğer ücretlendirmelerden gelen promosyon mesajlarının yanı sıra, ziyaret edilecek bilet numarası, sayaç veya klinik gibi hayati bilgiler de sunar.

Share this post

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

هذا الموقع يستخدم Akismet للحدّ من التعليقات المزعجة والغير مرغوبة. تعرّف على كيفية معالجة بيانات تعليقك.


× LIVE CHAT